ANSATTE

portrett-014_240x300-3

Nina Morseth Lauritzen

Daglig leder
Telefon: 72 40 04 10
nina.m.lauritzen@drivhms.no

 

 

 

Marit Dørum Jære

Bedriftslege
Telefon: 72 40 04 10
maritdj@drivhms.no

 

 

 

Nina Bredesen Storholm

HMS-sekretær
Telefon: 72 40 04 10
nina@drivhms.no

 

 

 

Midtnor Bedriftshelseteneste 016_just

Eline Aarak Dale

Bedriftsfysioterapeut
HMS-rådgiver

Telefon: 72 40 04 10
eline.dale@drivhms.no

 

 

Midtnor Bedriftshelseteneste 033_just

Hanne Stensheim

Bedriftssykepleier
HMS-rådgiver

Telefon: 72 40 04 10
hanne.stensheim@drivhms.no

 

 

Veronica Pedersen

Bedriftssykepleier
Ansvar for yrkeshygiene
HMS-rådgiver

Telefon: 72 40 04 10
veronica@drivhms.no

 

 

Olga Berit Rønningen

Avdelingsleder på Støren
Bedriftssykepleier
HMS-rådgiver
Telefon: 72 43 45 90
olgaberit@drivhms.no

 

 

Midtnor Bedriftshelseteneste 030_just

Siri Aakerli

Bedriftsfysioterapeut
HMS-rådgiver

Telefon: 72 43 45 90
siri@drivhms.no

Siri er for tiden i svangerskapspermisjon.

 

Ola Rogstad

Bedriftsfysioterapeut
HMS-rådgiver

Telefon: 72 43 45 90
ola@drivhms.no

Vikar for Siri Aakerli

 

Vibeke Glad

Bedriftssykepleier
HMS-rådgiver

Telefon: 72 43 45 90
vibeke@drivhms.no

 

 

 

Jan Gimse Arfeldt

Bedriftspsykolog
Telefon: 958 29 218
www.arfeldt.no

Se her for mer informasjon